Listopad 15, 2016

Čechie Kralupy – Sokol Jeviněves 1:2 (1:0)

Neděle 13. 11. 2016 14:00

9. Kovář František, 1:0

65. Schoř Martin, 1:1

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav.

Pohled domacích

V neděli 13.11. jsme sehráli další mistrovský zápas na našem stadionu proti Jeviněvsi.V tomto utkání jsme už potřebovali vyhrát abychom udrželi kontakt s mužstvy na špičce tabulky, ale opět se nám to nepovedlo.Do utkání jsme sice nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy(Moravec-nemoc, Mynařík-pracovní povinnosti) to ale neomlouvá naši hru,která byla plná nepřesných přihrávek a bez pohybu.V 9min. jsme se ujali vedení po brance Kováře, ale to bylo vše co jsme za celý poločas předvedli.Ve druhém poločase jsme pokračovali ve špatné hře a soupeř nás potrestal, v 65min. vyrovnal na 1:1 a v 88min. vstřelil vítěznou branku na 1:2.Tímto třetím nezdarem po sobě jsme si dost pošramotili jméno které jsme na začátku soutěže získali, je to škoda, ale máme pře sebou ještě jarní odvety.Tak hlavy vzhůru.

Autor: Jan Jirák