Květen 12, 2019

Hledáme nové spoluhráče pro náš fotbalový oddíl

Nemládneme, a tak bychom rádi občerstvili náš kádr o nové tváře, ruce a nohy. Pravé i levé. Ideálně s předchozí fotbalovou zkušeností.

Hrajeme soutěž III. třídu dospělých v okrese Mělník. Pravidelně se umísťujeme v horní polovině tabulky. Máme pěkný areál na konci obce u lesa, který chceme v rámci našich sil a možností stále vylepšovat. V roce 2018 jsme vybudovali závlahu hřiště. Letos jsme snad poprvé vertikutovali hřiště. Provádíme dosev trávy, hnojíme. Věříme, že trávník zlepšíme.

Kabiny máme v havarijním stavu. Ale společně s obcí připravujeme projekt nového zázemí. Pokud vše půjde dobře, pak do dvou tří let budeme mít nové kabiny.

Chceš li se k nám přidat, získat bližší informace, znovu obnovit svou hráčskou kariéru, ozvy se zasláním emailu na adresu sokoljevineves@email.cz a do předmětu dej “ nový hráč „.

Těšíme se na tebe!