Duben 5, 2017

Jeviněves se rozjížděla pomalu, nakonec ale Střezivojice přehrála

V krásném téměř letním počasí Jeviněves poprvé na jaře hrající doma přivítala hosty ze Střezivojic, kteří je v podzimním utkání doma dokázali na pokutové kopy porazit…

Hřiště už bylo na začátek dubna vyschlé a tvrdé a možná právě počasí bylo důvodem, proč Jeviněvští zpočátku vypadali spíše na to, že přišli na hřiště sbírat sedmikrásky. Prvních 20 minut se hrálo spíše pod taktovkou hostů, kteří byli pohyblivější a rychlejší, sbírali odražené míče a tlačili se do zakončení. To se jim však mnohokrát nepodařilo, zůstalo tak jen u rány z trestného kopu a následné dorážky když brankář neudržel míč v rukavicích. Pak ještě Pavel Macák odklízel míč před prázdnou bránou při nedůrazu v domácí obraně.

Poté se ale Jeviněves osmělila a začala se dostávat do šancí, Jirka Kokšál nejprve dvakrát hlavou zblízka nedokázal protlačit míč do branky, aby pak skluzem před dotírajícím obráncem dotlačil do branky míč, který tam nasměroval Honza Broft po překonání hostujícího dobře chytajícího brankáře. 1:0. Druhý gól pak přidal Honza Broft přímo z rohového kopu, když svou úlohu nesplnili hráči hostí na přední tyči.

 Ve druhé půli si Jeviněves převahu udržela a po závaru před brankou hostí Marek Paul prostřelil zblízka brankáře a pečetil na 3:0 pro domácí. A tak ač Plzeň mění trenéry i když vévodí ligové tabulce, v Jeviněvsi se trenér drží a týrá své svěřence jak se mu zlíbí. Běda mužstvům, kterým trenér vládne!

 AUTOR: Jaroslav Kysela

(Zdroj: http://fotbalunas.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.