Duben 25, 2017

PTZ Nelahozeves – Sokol Jeviněves 0:1p

V minulém kole trochu překvapivě zvítězila PTZka nad Čechií jednoznačně 4:1 a tak si věřila ve tři body i proti Jeviněvsi, která za sebou měla tři vítezství avšak oproti papírově slabším celkům.

Sobota 22. 4. 2017 17:00

Rozhodčí: Pixa Josef.

Jeviněvští, kterým na jaře do týmu dobře zapadli mladé naděje Michal Malý a  Milan Janovský (a stlačili tím věkový průměr mužstva pod 40 let) byli v první půli možná trochu aktivnější, spíše ale bylo utkání celkově vyrovnané, snahu domácích často zastavovalo ofsajdové postavení a nepřesnosti v koncovce. Taktéž Jeviněves ve slibných šancích selhala. Ve druhé půli domácí ještě přidali na obrátkách a kombinacemi hlavně po křídlech se dostávali na dostřel branky Jeviněvse, avšak většinou bez zakončení. Využívali přitom čerstvých sil když využili postupně tři střídání, zatímco Jeviněvští hráli chvíli i s na levém křídle pajdajícím Petrem Kindlem než byl vystřídaný Petrem Duchoslavem.

Všichni tři ofenzívní hráči PTZky byli neustálým nebezpečím, dva rychlí mladí křídelníci a mezi nimi zkušený Šimek se snažili vstřelit aspoň jeden gól , který by znamenal tři body. Ale obrana hostů hrála celkem kompaktně, hlavně ale obětavě. Hosté zlobili z protiútoků a i když byl jejich výkon směrem dopředu druhý poločas slabší, měli hned tři slušné šance, Petra Duchoslava a Michala Malého vychytal golman, Jirka Kokšál branku z hranice malého vápna překopl. Tím základní hrací doba vypršela a v penaltách pálili neomylně Jeviněvěvští a druhý bod tak uzmuli na svou stranu. Jeviněves tak po úvodní jarní prohře proti suverénním Zárybám zvítězila již počtvrté za sebou. A to má na marodce ještě Frantu Týleho a Petra Jindřicha.