Květen 22, 2017

Sokol Čečelice – Sokol Jeviněves 5:1 (1:0)

Když jela Jeviněves do druhých Čečelic potvrdit třetí místo v tabulce, věděla, že nepůjde o nic jednoduchého. Na druhou stranu jí o nic nešlo, na postup to není ani náhodou a záchranu mají Jeviněvští už jistou…

Sobota 20. 5. 2017 17:00

Tělocvičná jednota Sokol Čečelice 5:1 (1:0) TJ Sokol Jeviněves, z.s.

65 diváků

STŘELCI:

12. Resl Petr (pen.), 1:0

60. Hlaváček Dominik, 2:0

60. Černý David, 3:0

62. Černý David, 4:0

79. Černý David, 5:1

Rozhodčí: Slavkovský Marian

Hrálo se na pěkném měkkém hřišti a domácí Čečelice se do hostí zakously hned od začátku. Hýřily pohybem a vytvářely neustálý tlak na branku hostí. Jen jim při míčích za obranu chyběla přesnost.

Jeviněvští se do útoku dostávali pouze sporadicky a povětšinou ze standardních situací. Asi největší šanci promarnil Petr Novotný, když těsně před brankářem nedokázal tečovat přesný střílený centr. Na druhé straně pak „sebral“ domácího útočníka a z nařízené penalty šli domácí do vedení 1:0.

Až do šedesáté minuty domácí bušili do obrany domácích, až se jim podařilo hráz protrhnout a během tří minut skórovali hned třikrát. Do konce zápasu pak zaslouženě přidali ještě pátou branku.

Mezitím jediný zásah hostí zaznamenal Jirka Kokšál. Z celkového pohledu těžko mohla Jeviněves pod takovým náporem vydržet do konce utkání s jediným obdrženým gólem, ač v to o poločase doufala a věřila, že dokáže také vstřelit branku. Skutečný rozdíl na hřišti ale spíše odpovídal konečnému a tedy spravedlivému výsledku 5:1.

AUTOR: JAROSLAV KYSELA

(Zdroj: http://fotbalunas.cz)