81. Vondra Jan, 8:2

90. Fanta Marek, 8:3

Rozhodčí: Braunšveig Vojtěch.

„Jeviněvská pouťová jedenáctka tak stále objíždí okres a rozdává fotbalovou radost. Jen trochu jinak, než by si sama přála,“ píše ve svém reportu Jaroslav Kysela.

Zápasy Jeviněvse jsou v poslední době navýsost atraktivní podívanou. Za tři poslední utkání padlo 25 branek, žel nějakým nedopatřením 20 z nich právě do branky Sokola. Zapas v Dolanech se nesl v duchu dvou předchozích utkání Jeviněvse, domácí vůbec neměli pochopení pro snahu veverek o krásnej ťukes v klidným nedělním tempu. Stavěli se Jeňovákům do cesty, nedávali jim čas na zpracování a když sami měli míč, ani nepočkali a mazali na bránu. Pacholci.

Představte si – neděle (sváteční den!!!) a ti kluci dolanští si narazili míč a šli několikrát i do sprintu!

Bylo to v podstatě takové porovnání fotbalu za dob Kádi-Pěška (čímž se ale ještě hluboce Káďovi omluvit za hanebné přirovnání) a moderního fotbalu, ten hrály Dolany. Chtěli a nebáli se hrát, měli rychlost, důraz, přesnost, techniku a i potřebné štěstí. Jemu ale nejen že snad šli naproti, tomu doslova klepali na dveře. Poločas 3:0.

Ve druhem poločase se jeňováci rozstříleli, nadělili domácím 3 góly. 3 krásný vypracovaný akce se zakončením v podstatě do prázdný brány. Jo ale co to? Sakra, ono se mezitím trochu hrálo i na druhý straně hřiště a Dolany daly ve druhým poločase 5 gólů! Takže suma sumárum Dolanští zvítězili 8:3.

Jeviněvská pouťová jedenáctka tak stále objíždí okres a rozdává fotbalovou radost. Jen trochu jinak, než by si sama přála…

AUTOR: Jaroslav Kysela